У дитинстві достатньо було одного «будеш моїм другом», щоб коло знайомств розширилося. У дорослому віці така фраза залишається без відповіді. Можна бути оточеним сотнями підписників та знайомих, але все одно відчувати гостру самотність. Це не ваша провина і не вада характеру — просто з віком «правила гри» у стосунки стали набагато складнішими.
Продовжити читання “Дружба після тридцяти”